Peugeot 301Yakıt Cinsi : DİZEL
Vites Türü : MANUEL
Bagaj Hacmi : 4 Valiz
Klima : Var
Yolcu Kapasitesi : 5 Kişi
Araç Tipi: Sedan
1-7 Gün
1.100 TL
8-15 Gün
1.100 TL
16-21 Gün
1.050 TL
21+ Gün
1.000 TL

Peugeot 301 Rezervasyon Formu

   Uygun fiyatlara Adana oto kiralama ve yüksek performans ile tanışmak için Adanaotokiralama.com.tr websitesini ziyaret etmek zamanı gelmiş demektir.  Peugeot 301 Türkiye için üretime başladığı 2012 yılından bu güne kadar ekonomik yakıt tüketimi, tasarımı ve 1.6 motor seçeneği ile de göz doldurmaktadır. Uzun seyahatlerinizde sizlere eşlik edecek ucuz maliyetli bir kiralık araç deneyimi yaşamak için Adanaotokiralama.com.tr‘den son model bir Peugeot 301 dizel yakıtlı manuel vites bir otomobil için artık çok kolay.

 En Güçlü Ekonomik Araç Peugeot 301 İle Şimdi Sıra Sizde

   Peugeot markasının B segmentinde üretime başladığı 301 modeli uygun fiyatlı araç kategorisinde bir çok ek donanıma sahip olması ile rakiplerine fark atmaktadır. Güçlü ve etkileyici görünüme sahip olan Peugeot 301 son modelinde markasının tasarımın en yeni kodlarını taşımaktadır. Segmentinde rakiplerine nazaran 1.6 HD motoru ile farklı bir deneyim sunan modelimiz dizel yakıt tüketimi ile de en uygun yolculuk seçeneği olmuştur.  Markaya ait son tasarım detaylarına sahip olan Peugeout 301 yatay kaput, göz alıcı farlar, LED gün ışığı farları ve etkiletici arka stop lambası ile üst düzey teknoloji ayrıntılarını göz önüne sergiliyor. Model zorlu yol ve sürüş koşullarına uygun tasarlanarak yüksek güvenlik seçenekleri barındıran ESP, ABS ve  lastik basıncı göstergesi gibi bir çok ek özelliği standart olarak sunmaktadır. Peugeot 301 oto kiralama sınıfında bulunan rakiplerine nazaran keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamanıza kolaylık sağlayan bir çok multimedia özelliği barındırmaktadır. Yolculuğunuz boyunca AUX yada USB bağlantı noktalarından hızlıca erişim sağlayabildiğiniz gibi bluetooth özelliği ile de telefonunuz ile görüşme yapabilirsiniz.

Peugeot 301 Kiralamanız İçin 3 Neden

  • 1.6 HD motor hacmi ile sınıfında bulunan diğer kiralık araç seçeneği arasında daha rahat bir yolculuk deneyimi yaşayacaksınız.
  • Dizel motoru ile en uygun seyahat seçeneklerinizde sizlere müthiş bir deneyim yaşayacaksınız.
  • Bir çok multimedia özelliği ile tüm kiralama döneminizde eğlenceyi en üst düzeyde tutacaksınız.