Mercedes VİTOYakıt Cinsi : DİZEL
Vites Türü : OTOMATİK
Bagaj Hacmi : 6 Valiz
Klima : Var
Yolcu Kapasitesi : 9 Kişi
Araç Tipi: Minibüs
1-7 Gün
3.000 TL
8-15 Gün
3.000 TL
16-21 Gün
2.750 TL
21+ Gün
2.500 TL

Mercedes VİTO Rezervasyon Formu

    Adana Vito kiralama yapmak isteyen misafirlerimize Adana’nın en geniş Mercedes Vito filomuz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Adanaotokiralama.com.tr olarak geniş aileler için, kültür turlarınız için, iş seyahatleriniz için yada günübirlik Adana turlarınız için şoförsüz olarak kiralama hizmeti alabileceğiniz Mercedes Vito aracımızı Adana Şakirpaşa havalimanı ofislerimizden hızlı ve kolay bir şekilde kiralayabilirsiniz. Adana şoförsüz minibüs kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizlere rezervasyon telefonlarımız üzerinden yada rezervasyon formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. 

Ekonomi, konfor ve gücün muhteşem birleşimi,

  Sizlere sunduğumuz Adana Mercedes Vito kiralama hizmetimizde kiraladğınız Vito çok yönlü, konforlu, her zaman güveneceğiniz, her türlü yol şartlarına uygun şekilde tasarlanmış Mercedes-Benz ailesinin kalitesini sizler için yollara taşımaktadır. Ekonomik yakıt tüketimi ile 6,6 karma yakıt kullanımı ile sizlere sınıfının en uygun aracını ortaya çıkarmaktadır. Güvenliğe önem veren Mercedes markasının standart sunuğu yorgunluk asistanı, akıllı aydınlatma sistemi, rüzgara karşı savrulma asistanı, kör nokta asistanı gibi bir çok güvenlik donanımı ile donatılmıştır. Adana havalimanı Vito kiralama ihtiyaçlarınızda güvenli bir seyahat için bir çok şeye hazırlı olacaksınız.

Konfor herkes için, Mercedes Vito ile kendinizi özel hissedeceksiniz.

  Adana havaalanı Vito kiralama hizmeti aldıktan sonra lüks bir araç kiralama deneyiminin minibüs ile yaşayacaksınız. Uzun seyahatlerinizde yada kalabalık gruplar için geniş iç alana sahip kiralık Vito iç döşemeleri de Mercedes markası kalitesine sahip olup arka kabinde dilerseniz 6 kişi karşılıklı oturarak tüm yolculuğunuzda eğlenceli bir sohbete başlayacaksınız. 9 kişi kapasiteli Adana kiralık Mercedes Vito araçlarımız otomobil ruhsatlı olup B sınıfı ehliyetiniz ile rahatça kullanabilirsiniz. Sizlerde Mercedes markası güvencesi ile keyifli bir seyahate çıkmaya, uzun yaz tatillerinizde konforlu bir tatile hazır olun.