Jeep RENEGADEYakıt Cinsi : DİZEL
Vites Türü : OTOMATİK
Bagaj Hacmi : 5 Valiz
Klima : Var
Yolcu Kapasitesi : 5 Kişi
Araç Tipi: SUV
1-7 Gün
8-15 Gün
16-21 Gün
21+ Gün

Jeep RENEGADE Rezervasyon Formu

  Adana kiralık arazi aracı sınıfında Jeep ruhunu kaybetmeyen marka Renegade ile artık gücü hissedeceksiniz. Adana ofislerinde kolay ve hızlı işlemler ile suv araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Jeep Renegade Adana kiralık araç filomuzda bulunan ve bilinen en eski markası olan Jeep ile artık tüm zorluklar daha kolay.

Jeep Renegade Eskimeyen Arazi Aracı

  Jeep markasının şüphesiz ki son dönemde çıkarmış olduğu en bilinen arazi aracı Renegade ile yeni bir maceraya çıkmaya hazır olun. Kiralık suv araç olan Renegade sizlere bir çok markanın aynı sınıfta araçlar uyguladığı teknolojilere sahip daha kompakt bir suv araçtır.  Çift bölgeli yeni otomatik klima, şerit takip uyarı sistemi, önden çarpma ikaz sistemi ve adaptive hız sabitleme kontrolü ile sizlere rakipsiz bir sürüş deneyimi yaşayacaktır. Akıllı cihazlarınızla Android Auto ve Apple CarPlay ile bağlantıda kalın. Tüm yolculuğunuzda ister telefonunuz ile görüşme yapın isterseniz medya oynatıcılarınız ile eğlenceli bir seyahat edin. Tamamen yenilenmiş olan Uconnect dokunmatik ekranı 4x4 yada 4X2 arazi aracınızı eğlenceli hale getirin. Eski ruhunu kaybetmeyen Jeep markasının Renegade modelinde yine yedili ızgara modeli ön plana çıkarılarak tasarımı tamamen yenilendi.

  Jeep Renegade iç hacmi ile 5 kişiye kadar konforlu bir seyahat imkanı sunmakta, geniş bagaj hacmi ile de ihtiyaçlarınızın tam karşılığı olan kullanışlı bir bölüme sahip olacaksınız. Jeep Renegade, dört çekiş ve iki çekiş arasında sorunsuz geçiş için geliştirilmiş arka aks bağlantıları kesme yardımcısı özelliğine sahip iki farklı 4X4 arazi aracı seçeneğini sunmaktadır. Tüm yol ve hava şartlarına uygun hale getiren Jeep Active Drive Low yardımcı bu modele Trail Rated ödülünü kazandırdı. Jeep Renegade teknolojiye uyum sağlayarak kör nokta uyarı sistemi, otomatik park yardımcısı, BEATSAUDIO multi medya sistemi, navigasyon özelliği ve bir çok ek donanım ile birlikte sizleri yeni yollar keşfetmeye davet ediyor.