Ford MondeoYakıt Cinsi : DİZEL
Vites Türü : OTOMATİK
Bagaj Hacmi : 4 Valiz
Klima : Var
Yolcu Kapasitesi : 5 Kişi
Araç Tipi: Sedan
1-7 Gün
8-15 Gün
16-21 Gün
21+ Gün

Ford Mondeo Rezervasyon Formu

  Adana lüks oto kiralama filomuzda bulunan Ford Mondeo her bütçeye uygun olması ve teknolojik özellikleri ile araç kiralama taleplerinizde her zaman ön plana çıkmaktadır. Adanaotokiralama.com.tr havaalanı ve kent merkezlerinde bulunan ofislerinden ister şoförlü isterseniz şoförsüz olarak talep edeceğiniz yeni Ford Mondeo sizlerin ihtiyaçlarınızın tam karşılığı olacaktır. Adana üst sınıf araç kiralama sınıfında önemli bir yer alan Ford Mondeo dizel motorlu otomatik vites seçeneği sizlerin taleplerinizin tam karşılığı olacak.

Ford Mondeo Üst Sınıf Araç Kiralama İsteyenlere Özel

  Bir alman markası olan Ford markasının modern ve şık tasarımına sahip Mondeo ihtiyaçlarınızın tam karşılığı olacak olan özellikler ve performansı ile sizlere heycan verici bir sürüş deneyimi yaşatacak. Ford ailesinin yeniliklerinin en çok ön plana çıkan akıllı led far teknolojisi ile donatılan bir kiralık araç olan Mondeo ile tüm yolculuklarında aydınlanmayan alan kalmayacak. Çıkacağınız tüm yolculuklarda sizlerin güvenliğini düşünen Mondeo virajlarda aydınlatılmayan yer bırakmayacak. Akıllı direksiyon sistemleri ile rakiplerini gölgede bırakan iç tasarımı ile Mondeo araç kiralama taleplerinizde en eşsiz çözümdür. Sahip olduğu akıllı teknolojilerin yardımı ile yeni Ford Mondeo devamlı olarak çevre ve yol durumunu gözler ve sizlerin en güvenli sürüş imkanını sunar. Yol ve hava şartlarına uygun ayarlanan dinamik LED aydınlatması yanı sıra şerit takip sistemi, akıllı hız sabitleyici, otomatik park sistemi ile daha konforlu yolculuk yapmanızı sağlar. Ellerinizi kullanmadan tanımladığınız sesinize göre hem medya oynatıcıları hem de klimanızı yönetmenizi sağlar. Sesli komut ile sizlerin söylediği tüm komutu dinler yolculuğunuz boyunca sizlere daha güvenli bir seçenek sunar.

  İç tasarımında konforu en planda tutan bir kiralık araç olan Mondeo ambiyans aydınlatma sistemi ile birden fazla renk seçeneği ile eğlenceli bir deneyim yaşayacaksınız. Ön konsol özelliklerini kolay ve ulaşılabilir konumlandırması ve sürücü için ayrı diğer yolcular için ayrı sıcaklık kontrolü sağlayan klima özelliği ile artık özgürlüğü ele almış bir yolculuğa başlayacaksınız. Yeni Ford Mondeo Avrupanın bağımsız güvenlik kuruluşlarının değerlendirmesi sonucu üst sınıf kiralık araç seçenekleri arasından beş yıldızlı bir otomobil olarak sizlere sunulmuştur. Kör nokta uyarı sistemi, SYNC 3 ve acil durum yardım sistemleri ile ön plana çıkan yeni Mondeo düşük hızda çarpışma önlemi olarak kendisi fren yapar. Önündeki araç yada cisimleri takip ederek sizler çarpmadan kendisi duracaktır. SUV kiralık araç özellikleri barındıran yenilenmiş Mondeo yokuş kalkış destek sistemini standart olarak tüm modellerinde sunar. Performans olarak sizleri tatmin eden TDCİ dizel motoru 1.6 literlik dizel motoru 100 km da 4.1 litre yakıt tüketimi ile tasarruflu bir yolculuğa hazır olun.