Ford KUGAYakıt Cinsi : DİZEL
Vites Türü : OTOMATİK
Bagaj Hacmi : 4 Valiz
Klima : Var
Yolcu Kapasitesi : 5 Kişi
Araç Tipi: SUV
1-7 Gün
8-15 Gün
16-21 Gün
21+ Gün

Ford KUGA Rezervasyon Formu

   Adana suv araç kiralama taleplerinize yönelik filomuzda bulunan Ford KUGA tam size göre. Havalimanı yada şehir merkezi Adanaotokiralama.com.tr ofislerimizden kiralık Ford KUGA ile konforlu bir yolculuğa başlayacaksınız. Adana SUV otomobil kiralama son model 4X2 yada 4X4 araçlar ile en iyi fiyatlarla sizler için bir Ford KUGA bulunmaktadır.

Ford KUGA SUV Otomobil Kiralama

    En yeni Ford Kuga bir suv otomobilde beklentilerinizin tamamını karşılar. Yenilenmiş Kuga iç ve dış tasarımı ile büyüleyici bir hal almıştır. Ford ailesin son teknolojik özelliklerine sahip olan Ford Kuga güvenliği elden bırakmayan yüksek verimlilik ve üst düzey performansını göz önüne sermiştir.

  Yenileniş KUGA, Ford ailesinin en son teknolojiyle donatılmış bir suv araç özellikleri ile göz dolduruyor. Sesli kontrol sistemi Ford SYNC 3; sizin vereceğiniz sesli komut ile telefonunuzu, navigasyon sistemini ve multi medya oynatıcınızı kolaylıkla ellerinizi kullanmadan yöneteceksiniz. Ford KUGA otomatik park sistemi ile park etmekten ötesini keşfedin.  Kuga da park çıkış yardımcısı aracınızı kolaylıkla park yerinden çıkmanızı sağlayacaktır. Gaz,fren ve vites kombinasyonunu kullanarak hem görüntülü hem de sesli uyarılar ile aracınızı park yardımcısı ister dikey ister yatak park etmenizi sağlayacak. Şehir içinde güvenliği elde bırakmayan KUGA aktif trafik içerisinde düşük hızda seyir halindeyken güvenlik sensörleri önünüzdeki araçların beklenmedik biçimde durduğunu yada yavaşladığını algılayınca otomatik fren yapar. Güvenlik önlem sistemlerinde suv teknolojilerini barındıran KUGA şerit takip sistemi, geri görüş kamerası, yokuş kalkış destek sistemi, yorgunluk uyarı sistemi, hava ve yol şartlarına uygun otomatik uzun far sistemi, virajlarda kör nokta aydınlatma sistemi, adaptif hız kontrol sistemi, tüm yol ve hava şartlarına uygun (AWD) yol tutuş teknolojisi başta olmak üzere bir çok donanımını bünyesinden bulundurmaktadır.

  Suv otomobil kiralama deneyimi yaşarken ilk akla gelen yüksek performansı sağlayan güçlü yapısı ile Kuga 1.5 litrelik dizel motoru düşük yakıt tüketimi sağlar. TDCİ teknolojisi ile yüksek yakıt verimliğini sizlere PowerShift otomatik vites bir aracın güçlü motoru ile buluşturuyor. Uzun yolculuklarda en yakın yardımcılarınızda birisi olacak olan direksiyon pedalı ile hızlı ve kolayca vites değiştirebileceksiniz. Konforlu bir yolculuk için donatılmış olan KUGA elektronik park freni, yağmur sensörü ile çalışan silecekler, anahtarsız otomatik açılan bagaj kapısı, otomatik kararan iç dikiz aynası, anahtarsız kontrol sistemi, çok renkli iç ambiyans aydınlatması ve sürücü yada yolcu için ayrı sıcaklık ayarı yapabileceğiniz klima sistemi ile kiralık bir araçta aradığınızdan daha fazlasını sunmaktadır.  Geniş iç tasarımı ve bagaj hacmi ile ister şehir içinde isterseniz KUGA ‘nın gücünü görebileceğiniz diğer bir yerde SUV ’nin sizlere sunacağı sürüş deneyimine hayran kalacaksınız.