Ford Focus OtomatikYakıt Cinsi : DİZEL
Vites Türü : OTOMATİK
Bagaj Hacmi : 4 Valiz
Klima : Var
Yolcu Kapasitesi : 5 Kişi
Araç Tipi: Sedan
1-7 Gün
1.650 TL
8-15 Gün
1.650 TL
16-21 Gün
1.550 TL
21+ Gün
1.500 TL

Ford Focus Otomatik Rezervasyon Formu

    Adana kiralık araç filosunun en gözde üyesi dizel motorlu, otomatik vitesli bir Ford Focus kiralayın eşsiz bir yolculuğa ilk adımı atın. Kompakt tasarımı ve güvenliği en üst seviyede tutan Ford markasının Focus modelinde araç kiralama deneyiminize farklı bir yön kazandıracak. Adanaotokiralama.com.tr firmasının havaalanı yada şehir ofislerinde hızlı ve kolayca otomatik vites Ford Focus otomobil kiralama hizmeti alacaksınız.

Ford Focus Otomatik Vites Bir Araç Kiralama

   Ford markasının C2 ismini verdiği yeni Focus 4. nesil modeli ile tanışın. Yenilenmiş Ford Focus iç hacmi genişletilmesi yanı sıra çarpışma esnasından dayanıklılık ve aerodinamik yapısında yenilikler yapıldı.  Yeni Ford Focus dış tasarımınde gidilen yenilikleri iç kabinde yapılan bir çok yeni tasarım ile kiralık araç ihtiyaçlarınıza zenginleştirilmiş bir yapıda karşınıza çıkmaktadır. Yenilenmiş Ford Focus güvenliğinizi ve sürüş deneyiminizi artırmak için yokuş kalkış desteği, dur/kalk, şerit merkezleme, trafik işaretleri algılama, hız sabitleyici gibi bir çok özelliği tek bir araçta bulundurmaktadır. Yenilenmiş aydınlatma sisteminde artık oto kiralama hizmeti aldığınız Ford Focus ile virajlarda daha geniş aydınlatılmış görüş açısına sahip olacaksınız. Kiralık aracınız Ford Focus ile uzun seyahatlerinizde daha keyifli bir yolculuk için USB bağlantı portu, CD çalar, Radyo ve AUX bağlantı noktası gibi bir çok eğlence fonksiyonunu yeni iç tasarımında rahatça ulaşabilirsiniz.

  Yenilenmiş Ford Focus otomatik vites seçeneği bir Kialık otomobilden daha fazlasını sunuyor. Vites geçişlerini hissetmeyeceksiniz bu sayede tüm dikkatinizi yola verecek uzun yorucu seyahatlerinizi daha konforlu bir hal alacak. Otomatik vites araç kiralama ‘dan daha fazlasını sizlere sunacak olan Ford Focus bilinen Alman teknolojisinin en iyi örneği olmuştur. Sekiz ileri otomatik vites seçenekli Ford Focus 1.5 dizel motor hacmi ile sizlere hem ekonomik hem de konforlu bir yolculuğun ilk adımı olacaktır.

Ford Focus Otomatik Vitesli Bir Araç Kiralamak İçin 4 Neden

  • Uzun yolculuklarınızda sizlere otomatik vites seçeneği ile konforlu bir seyahat imkanı sunacaktır.
  • 8 ileri şanzımana ve 1.5 dizel motora sahip bir Ford Focus sizlere ekonomik bir yolculuk sunacak.
  • Gelişmiş güvenlik özellikleri ile tüm yolculuğunuz boyunca rahat bir sürüş gerçekleştireceksiniz.
  • Yenilenmiş dış tasarımı ile ihtiyaçlarınızın yanı sıra sizlere daha göz alıcı bi araç kullanma fırsatı sunacak.