adana havalimani ulasim transfer

Adana Havalimanında Hangi Ulaşım Yolları Var ?

24 Nisan,2019

            Araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra, transfer hizmetlerinde de etkili hizmet anlayışına sahip olan şirketimiz, tam donanımlı özelliklere sahip son model araçlarımızla, etkili araç kiralama hizmeti vermektedir. Teknik özellikleriyle tanınan konunun uzmanı Adana rent a car kategorisinde hizmet veren firmamız, günlük, aylık veya yıllık kiralama sistemiyle hizmet vermektedir. Süre uzadığı sürece kiralama miktarı düşmektedir.

 Seyahatinizi Tatile Dönüştürün

            İş için gittiğiniz bir şehirde, araç kiraladığınız zaman, arta kalan zamanlarınızı tatile çevirebilirsiniz. Aracınız sizin emrinizde olduğu için, istediğiniz zaman istediğiniz yere gidebilirsiniz. Kiralama işlemlerinde, aracı zamanında verdiğiniz sürece, araca ödeyeceğiniz kira sabittir. Bu nedenle depoyu fulleyip gezmek serbest. Amaç dışı kullanmadığınız sürece ve sözleşmeye göre araç kullandığınız sürece, her hangi bir sorun çıkmayacaktır. Herkese göre araba temin edebilen firmamız, Adana araç kiralama sektörünün en çok tanınan firmaları içerisindedir. Yaz aylarının sıcak günlerinde püfür püfür esen klima sistemleriyle, son model araçlarla gezmenin tadını çıkarın.

 En Uygun Araç Tercihi

            Araba kiralayacağınız zaman, kullanabileceğiniz arabayı tercih etmeniz son derece önemli bir husustur. Kullanmakta zorlanacağınız araçları tercih etmeniz, kullanım esnasında ciddi problemlerin meydana gelmesine neden olur. Adana kiralık araç sektöründe günün her saatinde hizmet veren firmamız dört mevsim çalışmaktadır. Vip kiralama hizmetleriyle, transfer hizmetleri, diğer önemli hizmetlerimizdir. Bu hizmetlerde de güncel ve etkili yöntemleri tercih ediyoruz. Araç kiralama hizmetleriyle tanınan konunun uzmanı ekiplerimiz, ön protokol hizmetleriyle çıkabilecek sorunların önüne geçmektedir. Aracı kimlerin kullanacağı, kiralama süresi, kiralama miktarı ve diğer kullanım şartları, ön protokol sözleşmesinde bulunan bilgilerdir.

            Bu sektörde çıkan birçok sorun sözleşme ile çözüme kavuşmaktadır. Huzur içinde bir tatil geçirmeniz için en iyi kiralama yöntemlerini sizler için tercih eden firmamız, sıfır kilometre araçlarla gezmenin keyfini yaşatmaktadır. Soğuk kış aylarında özel ısıtma sistemiyle, yaz aylarının çöl sıcağının olduğu günlerde, sorunsuz bir şekilde gezmek isteyenler için, araçlarımızda özel donanımlar mevcuttur. İş ve önemli toplantılarınızda özel misafirlerinizi transfer hizmeti ile sizin yerinize karşılıyoruz. Piyasada prestijinizi artıracak bu hizmeti, yılın her gününde bizden talep edebilirsiniz.