adana havaalani oto kiralama arac kiralama

Adana Havaalanı Oto Kiralama Ekonomik Fiyatları İle Yaza Hazır!

19 Mayıs,2019

  Etkili hizmet anlayışını benimseyen konunun uzmanı ekiplerimiz, seyahat dünyasındaki gezintilerinizi tatil gezintisine dönüştürebilirsiniz. Şehir içindeki trafik keşmekeşini, zevkli bir park gezintisine dönüştürebilirsiniz. Bunun için sıfır kilometre araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Vip oto kiralama sistemimizle, isterseniz şoförlü araç kiralama seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz.

 Oto Kiralama Aradığınız Mükemmel Çözüm

   Araç kiralama çözümlerinde güncel araçlarla hizmet veren firmamız, aracın arızalanması durumunda veya kaza gibi durumlarda, hemen müdahale edebilmektedir. Tatil beldelerine veya kırsal kesime gidecekler için yüksek tabanlı, şehir içinde gezecekler için en uygun özelliklere sahip araçlar, filomuzda mevcuttur. Sitemizden araç tercihi yaparak, istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Adana havaalanı oto kiralama seçenekleriyle, uçaktan iner inmez kiralık aracınıza hemen binebilirsiniz. Bu şekilde, ulaşım araçlarıyla uğraşmazsınız. Elinizde bavulla duraklarda zorluk çekmezsiniz. Son model aracınıza bavulunuzu yükleyip, otelinize veya gitmek istediğini adresinize gidebilirsiniz. Kolay ve etkili rent a car hizmeti veren şirketimiz, kullanabileceğiniz araçlarla yolculuğu tavsiye etmektedir.

Adana Araç Kiralama Koşulları

  Araç kiralama işlemlerinde yıllık, aylık veya günlük seçenekler mevcuttur. Aylık veya yıllık kategorisine geçtiğiniz zaman, kiralama ücreti düşmektedir. Günlük kiralama seçenekleri biraz daha yüksektir. Diğer firmalara göre uygun fiyat politikası izleyen Adana havaalanı araç kiralama hizmetlerimizde, sözleşmeye aracı kullanacak kişilerin isimlerinin yazılması gerekir. Bu isimler dışındaki kişilerin bu aracı kullanması sözleşmenin geçerliliğinin ortadan kalkmasına neden olur. Uçaktan indikten sonra lüks aracınızla tatilinizi veya seyahatinizi daha güzel hale getirebilirsiniz.

   Adana havaalanı rent a car ihtiyaçları için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Uçağınız iniş saatine göre, elemanlarımız aracınızı havaalanında teslim edecektir. Havaalanında teslim edilen araçlar, yine havaalanından teslim alınmaktadır. Araç kiralama sektöründe, araçların bakımı firmaya aittir. Yıllık bakım işlemleri kategorisinde gerçekleştirilen bütün etkili çalışmaların yanı sıra, yıllık vergi ve sigorta gibi ödemeler de bize aittir. Siz sadece kira ücretini ödüyorsunuz. Trafik cezaları size aittir. Çalınma, çekilme veya benzeri durumlarda kuruluşumuz arayın, en kısa zamanda problemi çözelim. Profesyonel kiralama seçeneklerini arıyorsanız, bizi arayın yeter. En kısa zamanda size dönüş yapabiliriz. Kiralama süresi, sözleşmede belirtilir ve kira süresi geçtiğinde, ekstra ödeme talep edilir. Araç filomuzda bulunan bütün modelleri tercih edebilirsiniz.